Інформація про аналітичні центри

Центр міжнародної безпеки

Центр міжнародної безпеки – незалежний український аналітичний центр. Ми протидіємо російській агресії проти України через аналітичну підтримку, поширення неупередженої інформації та координацію міжнародної допомоги Україні.

Центр міжнародної безпеки був заснований у березні 2009 року, і наші цілі включають в себе наступне:

  • реалізацію науково-дослідницьких та інформаційно-просвітницьких проектів з питань міжнародної безпеки;
  • аналіз сучасного стану суспільно-політичної, економічної і безпекової ситуації в Україні та євроатлантичному просторі;
  • підвищення обізнаності населення, зокрема молоді та освітян, щодо зовнішньої політики України, а також сучасних загроз і перспектив розвитку системи євроатлантичної безпеки.

Контакти:

Сайт:  https://intsecurity.org/

Facebook:  https://www.facebook.com/CISEAC

Twitter: https://twitter.com/CIS_Ukraine

E-mail: cntr.bezpeky@gmail.com


Центр «Нова Європа»

Місія Центру «Нова Європа» полягає в розробці аналітичних досліджень та здійсненні проектної діяльності для просування європейських стандартів та практик в Україні, а також для збереження підтримки лідерами громадської думки, офіційними особами ЄС і НАТО європейської та євроатлантичної перспективи України.

Стратегічні пріоритети центру:

  • посилення ефективності зовнішньої та безпекової політики України”;
  • комунікація європейського та євроатлантичного вибору в Україні;
  • комунікація України у Європі та США.

Контакти:

Сайт: http://neweurope.org.ua

Facebook: https://www.facebook.com/NECUkraine

Twitter: https://twitter.com/NEC_Ukraine

Електронна пошта: info@neweurope.org.ua


Центр глобалістики «Стратегія ХХІ»

Центр глобалістики «Стратегія ХХІ» є неурядовим аналітичним центром, заснованим у 2008 році. Метою діяльності центру є напрацювання якісного аналізу на перетині сфер безпеки та енергетики задля захисту та просування національних інтересів України, інтеграції країни до євроатлантичної спільноти. Центр займається реалізацією низки проектів, спрямованих на вивчення проблем національної, регіональної та міжнародної безпеки, посилення опірності України зовнішній агресії, розробкою аналітичних матеріалів та рекомендацій органам державної влади, міжнародним організаціям, дипломатичним установам.

Контакти:

Cайт: https://geostrategy.org.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/CGSS21/

E-mail: info@geostrategy.org.ua


Мережа нових геополітичних досліджень

Мережа нових геополітичних досліджень – це незалежна, позапартійна платформа для обміну ідеями між дослідниками, науковцями, експертами, журналістами та інтелектуалами, які прагнуть формувати нові грані геополітики. Ми аналізуємо глобальні та регіональні безпекові виклики через призму політичного, військового, економічного, інформаційного вимірів цивілізаційного розвитку.

Контакти:

Сайт: https://www.newgeopolitics.org/

Facebook: https://www.facebook.com/NewGeopolitics.org

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/the-new-geopolitics-research-network/

E-mail:  info@newgeopolitics.org

Тел.: +380963475447


Українська призма

Рада зовнішньої політики «Українська призма» – це мережевий неурядовий аналітичний центр, метою якого є участь у забезпеченні демократичного підґрунтя для розробки та реалізації зовнішньої та безпекової політики органами державної влади України, реалізації міжнародних та національних проектів та програм, спрямованих на вдосконалення зовнішньополітичного аналізу та експертизи, посилення участі експертного середовища в процесі прийняття рішень у сферах зовнішньої політики, міжнародних відносин, публічної дипломатії.

Контакти:
Сайт: https://prismua.org/
Facebook: https://www.facebook.com/PrismUA
Twitter: https://twitter.com/Prismua
E-mail: info@prismua.org


ADASTRA

ADASTRA – незалежний український аналітичний центр, що спеціалізується на вивченні міжнародних відносин, права, економіки, комунікацій. Аналітичний центр досліджує всі теми що стосуються міжнародного-політичного середовища, зокрема ті, що не користуються широкою популярністю серед мас, однак мають не менш важливе значення для України та світу.

Контакти:
Сайт: https://adastra.org.ua/
Facebook: https://www.facebook.com/adastra.analytics/
Twitter: https://twitter.com/ADASTRA_UA
E-mail: adastra@adastra.org.ua